Пориньте в океан Пандори завдяки цьому прекрасному набору LEGO® Avatar Відкриття Ілу. Приєднуйтесь до Циреї і Туку для захопливих підводних пригод. Відтворюйте улюблені сцени фільмів і розігруйте власні історії. Використовуйте свій куру На'ві, щоб встановити зв'язок з ілу й тримайтеся міцно, плавно рухаючись над барвистими кораловими рифами морського дна Пандори.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.22 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 179 шт |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Avatar |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴

