Використовуйте силу куру На'ві, аби встановити зв'язок з диким скімвінгом, а далі тримайтеся міцно, плавно рухаючись океаном Пандори, багатим на рифи. Приєднуйтеся до Джейка Саллі й вождя клану Меткаїна, Тоноварі, для захопливих пригод океаном. Відтворюйте улюблені сцени фільму й розігруйте власні сюжети. Досліджуйте магію Пандори завдяки цьому прекрасному набору LEGO® Avatar.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 259 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Avatar |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴

