Ура! Веселий фургон пінгвіна прибув у LEGO® City. Цей фургон із холодними напоями дійсно крутий! Погляньте на його привабливий дизайн схожий на пінгвіна! Приєднуйтеся до веселого продавця в костюмі пінгвіна у підготовчій зоні. Опустіть скло, щоб подати спраглим клієнтам холодні напої з чотирма фруктовими смаками. Опісля сідайте за кермо та вирушайте у наступний пункт призначення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.38 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 194 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴












