Вантажівка для ігрового турне прибула до LEGO® City для великого матчу між чемпіонами з кіберспорту. Ця вантажівка завантажена крутим обладнанням і мерчем для захоплених фанатів. Допоможіть ведучому підготуватися до передачі. Підніміть частину величезного причепа, щоб відкрити сцену з двома ігровими станціями й величезним екраном стадіону. Хто виграє приз? Подивимось! Розпочнімо турнір…
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.77 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 344 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Грузовик |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴












