Біп...Біп...Біп! Сміттєпереробна вантажівка LEGO® City прибула на сміттєпереробну станцію. Разом з робітниками завантажте контейнери на самоскидну платформу та поверніть колесо, щоб вивантажити їхній вміст у задню частину вантажівки. Ага! Пильнуйте цього допитливого кота! Коли ви закінчите, поверніться на базу та запустіть підйомну платформу вантажівки, щоб перекинути вміст. Хіба ж хтось знав, що переробка відходів може бути такою цікавою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 261 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Грузовик |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴












