Вирушайте у невеликий ресторанчик в центрі міста Хартлейк-Сіті, щоб провести час з працьовитою Алією. Вона чекає, коли Ліан з'явиться на скейтборді. Виберіть пісню для музичного автомата або зіграйте в гру на ігровому автоматі. Не забувайте скуштувати відомий величезний сендвіч від Чарлі чи використайте продукти з холодильника, щоб приготувати власний. Присядьте на свіжому повітрі, але стережіться пустотливого кота, який полюбляє завітати на вечерю!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.58 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 346 шт |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴












