Давай потусуємося вдома в Отом. Лео й Алія теж тут, і на них чекає багато цікавих розваг. Допоможи Лео приготувати смачні пироги, використовуючи яблука з дерева. Познайомтеся з мамою Отом — Мією. Згодом приєднуйтесь до Алії надворі, щоб розчесати нове лоша, а потім насолодитися пирогом і гарбузовим латте біля багаття. Ой-ой, схоже, що собачка Дейзі загралася на гарбузовій ділянці — час її викупати!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.40 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 853 шт |
| Объем | 0.0121 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴












