Цей кабель є ідеальним рішенням для підключення виходу DisplayPort до монітора комп'ютера, який приймає вхід DisplayPort. Цей кабель передає цифровий аудіо/відео сигнал, а роз'єм оснащені засувками, які надійно фіксують кабель в порту. Підтримка смуги пропускання High Bit Rate (HBR) означає, що цей кабель може передавати сигнал із роздільною здатністю до 8K UHD (7680 x 4320). Цей кабель відповідає вимогам високопродуктивних програм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.11 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 7680 x 4320 (8K) |
| Разъем 1 | DisplayPort (Тато) |
| Разъем 2 | DisplayPort (Тато) |
| Сертификат | CE |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴







