Продемонструйте повагу до великого командира клонів 501-го легіону з допомогою цієї колекційної, моделі шолома капітана Рекса з кубиків LEGO® Star Wars™ (75349) для дорослих. Практикуйте уважність, фіксуючи кожну деталь шолома, як у фільмі «Зоряні війни: Війни клонів». Додайте збірну підставку, що збирається з кубиків, аби додати завершальний штрих елементу декору оселі або робочого місця.
Захопливе конструювання
В упаковці та в додатку LEGO Builder містяться зрозумілі інструкції, які проведуть вас через кожен крок цього захопливого творчого досвіду. Коли ви будете готові до чергового будівельного випробування, зверніть увагу на інші нові шоломи серії LEGO «Зоряні війни», що вийдуть у березні 2023 року, і поповніть свою колекцію.
Галактика розваг
Це почалося колись давно у далекій-далекій галактиці. Тепер сага продовжується у вашому власному домі з колекцією наборів LEGO «Зоряні війни» для дорослих. Ознайомтеся з асортиментом, щоб знайти різноманітні ідеї подарунків на свято чидень народження для шанувальників «Зоряних воєн» або пристрасних прихильників конструктора LEGO.
Захопливе конструювання
В упаковці та в додатку LEGO Builder містяться зрозумілі інструкції, які проведуть вас через кожен крок цього захопливого творчого досвіду. Коли ви будете готові до чергового будівельного випробування, зверніть увагу на інші нові шоломи серії LEGO «Зоряні війни», що вийдуть у березні 2023 року, і поповніть свою колекцію.
Галактика розваг
Це почалося колись давно у далекій-далекій галактиці. Тепер сага продовжується у вашому власному домі з колекцією наборів LEGO «Зоряні війни» для дорослих. Ознайомтеся з асортиментом, щоб знайти різноманітні ідеї подарунків на свято чидень народження для шанувальників «Зоряних воєн» або пристрасних прихильників конструктора LEGO.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.97 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| Количество деталей | 854 шт |
| Объем | 0.0080 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Шлем |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴










