Вирушайте назустріч пригодам! Приєднуйтесь до Ваяни та її матері Сіни у цьому кумедному наборі LEGO® ? Disney. Створіть човен, який Ваяна знайшла в печері, підніміть прикрашене вітрило, на якому зображені історії народу мотунуї, і вирушайте подивитися, що там, у світі. Навчайтеся користуватися веслом разом із Сіною, доки Ваяна грає на барабанах для натхнення. З'їжте шматочок кокоса перед тим, як відпочити в укриті. Ого, дивіться, дельфін! Давайте пограємо!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.44 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 321 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney Princess |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴









