Проведіть час із диснеївською принцесою Авророю в її прекрасному замку! Досліджуйте всі цікавинки, які можна втілити в життя. Танцюйте з Авророю та принцом Філіпом. Підніміться сходами і відпочиньте в спальні Аврори. Вийдіть на балкон і зачаруйтеся краєвидом. Скористайтеся гіркою і швидко спуститеся вниз. Вщух! Зголодніли? Завітайте на кухню за кексами, а потім ідіть на гойдалку. Отакої, це Малефісента на своєму троні?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.68 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 187 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney Princess |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | замок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴











