Стратегічна настільна гра Janod Хрестики-нулики - наймиліша гра 2-в-1, яку можна брати куди завгодно! Маленькі кролики та лисенята складуть компанію та дозволять грати у дві різні ігри на одній дошці!
Перша гра: Хрестики-нулики. Гравці по черзі ставлять свою фігуру на дошку. Першим складіть три однакові фігури по діагоналі, вертикалі чи горизонталі, щоб виграти гру! Друга гра: перегони. Гравці по черзі кидають кубик і переставляють свою фігуру. Будьте обережні, щоб виграти, потрібно отримати точне число, щоб мати можливість приземлитися на останній квадрат! В іншому випадку поверніться назад і почніть заново! Якщо гравець прийде на вже зайняте під час гонки поле, він займе місце свого суперника, а той повернеться на старт! Дерев'яна настільна гра ідеально підходить для 2 гравців від 5 років. Гра для гри з сім'єю або друзями. Настільна гра з масиву дерева та фарбою на водній основі. Містить: 1 двосторонню дошку, 5 фігур кролика, 5 фігур лисиці та 2 кубики. Розмір: 15,8 x 4 x 25.
Перша гра: Хрестики-нулики. Гравці по черзі ставлять свою фігуру на дошку. Першим складіть три однакові фігури по діагоналі, вертикалі чи горизонталі, щоб виграти гру! Друга гра: перегони. Гравці по черзі кидають кубик і переставляють свою фігуру. Будьте обережні, щоб виграти, потрібно отримати точне число, щоб мати можливість приземлитися на останній квадрат! В іншому випадку поверніться назад і почніть заново! Якщо гравець прийде на вже зайняте під час гонки поле, він займе місце свого суперника, а той повернеться на старт! Дерев'яна настільна гра ідеально підходить для 2 гравців від 5 років. Гра для гри з сім'єю або друзями. Настільна гра з масиву дерева та фарбою на водній основі. Містить: 1 двосторонню дошку, 5 фігур кролика, 5 фігур лисиці та 2 кубики. Розмір: 15,8 x 4 x 25.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Количество игроков | для 2-х |
| Комплектация | ігровий кубик /2 шт |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Размер | 15.8 x 4 x 25 см |
| Тип | Детские |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 601 ₴









