Давайте познайомимо малюків з одними з найвидатніших художників за допомогою цих пазлів, натхненних відомими картинами! Цей чудовий пазл із 100 елементів вирізняється типовими елементами стилю Густава Клімта: сценою материнського кохання з великою кількістю кольорів, золотими деталями та маленькими, але гарними геометричними елементами. Познайомте дітей віком від 6 років зі світом живопису, занурюючи їх у головоломку теплих кольорів, яка потребує терпіння та логіки.
Плакат, що додається, може стати помічником для новачків. Цей пазл виготовлено у Франції з використанням картону FSC™ і чорнила на рослинній основі. Після закінчення, його можна зберігати в коробці з ручкою, яку зручно носити. (Густав Клімт був австрійським художником 19 століття. Художник народився в сім'ї художників: мати була оперною співачкою, а батько володів золотарською майстернею). Розмір: 40 x 50 x 0,2
Плакат, що додається, може стати помічником для новачків. Цей пазл виготовлено у Франції з використанням картону FSC™ і чорнила на рослинній основі. Після закінчення, його можна зберігати в коробці з ручкою, яку зручно носити. (Густав Клімт був австрійським художником 19 століття. Художник народився в сім'ї художників: мати була оперною співачкою, а батько володів золотарською майстернею). Розмір: 40 x 50 x 0,2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Картон |
| Тематика | Искусство |
| Тип | Пазл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.64 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| К-ть фрагментів | 100 шт |
| Объем | 0.0037 м3 |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 40 x 50 x 0.2 см |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 859 ₴





