З прекрасною барвистою магнітною книгою дитина відкриє для себе 16 професій, а також можливість придумати багато інших! Весела гра розпочнеться з того, що діти будуть відтворювати моделі з карток, знайдуть правильні елементи та розмістять їх у потрібному місці. Потім вони можуть дати волю своїй уяві та створювати власні професії, змішуючи магніти! Книга складається з магнітної дошки, 48 магнітів і 16 карток із зображенням відомих професій. Магнітна іграшка з картону FSC™ для дітей від 3 до 8 років. Розмір: 19 x 4 x 26.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | логічне мислення |
| Количество деталей | 65 шт |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Розміри | 19 x 4 x 26 см |
| Тип игрушки | магнітна книга |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴












