Діти й шанувальники крутих транспортних засобів віком від 8 років можуть насолоджуватися незліченними годинами гостросюжетних перегонів завдяки цьому блискучому набору LEGO® Creator 3-в-1 «Вінтажний мотоцикл» (31135). Класичний іграшковий мотоцикл має кермо, рухоме переднє колесо, фари, велику вихлопну трубу й підставку для демонстрування.
Веселі іграшки для шанувальників швидкісного транспорту
Шанувальники LEGO мають можливість конструювання та гри з трьома різними сюжетами завдяки цьому конструктору Creator 3-в-1. Вони можуть зібрати яскравий вінтажний мотоцикл, а потім перетворити його на вуличний мотоцикл із підставкою для демонстрування, або створити драгстер з потужним двигуном, щоб взяти участь у захопливих перегонах — або навіть використати власну уяву, щоб створити з кубиків щось нове.
Веселий електронний додаток для шанувальників LEGO®
Завантажуйте додаток LEGO Builder і поринайте в новий світ будівельних розваг, де діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Веселі іграшки для шанувальників швидкісного транспорту
Шанувальники LEGO мають можливість конструювання та гри з трьома різними сюжетами завдяки цьому конструктору Creator 3-в-1. Вони можуть зібрати яскравий вінтажний мотоцикл, а потім перетворити його на вуличний мотоцикл із підставкою для демонстрування, або створити драгстер з потужним двигуном, щоб взяти участь у захопливих перегонах — або навіть використати власну уяву, щоб створити з кубиків щось нове.
Веселий електронний додаток для шанувальників LEGO®
Завантажуйте додаток LEGO Builder і поринайте в новий світ будівельних розваг, де діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 128 шт |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Мотоцикл |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴












