Подаруйте шанувальникам Бетмена віком від 9 років приголомшливе завдання, коли вони створюватимуть культовий мотоцикл Бетмена LEGO® Technic. Натхненний фільмом «БЕТМЕН» 2022 року, цей конструктор LEGO® Technic «БЕТМЕН: БЕТЦИКЛ» (42155) має безліч цікавих функцій.
Дітям сподобається збирати всі деталі цієї автентичної масштабної моделі, перш ніж відтворювати улюблені сцени з фільму. Деталі включають кермове управління, підвіску й ланцюговий привід, який з'єднує шарнірний двигун H4 із заднім колесом. Також у наборі є підставка, щоб діти могли демонструвати свою колекційну модель.
Дітям сподобається збирати всі деталі цієї автентичної масштабної моделі, перш ніж відтворювати улюблені сцени з фільму. Деталі включають кермове управління, підвіску й ланцюговий привід, який з'єднує шарнірний двигун H4 із заднім колесом. Також у наборі є підставка, щоб діти могли демонструвати свою колекційну модель.
Інструкції з конструювання для супергероїв
Приготуйтеся до легкої та інтуїтивної будівельної пригоди з допомогою додатку LEGO Builder. У ньому діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес.
Відмінний вступ в інженерну справу
Складні іграшки LEGO Technic відрізняються реалістичним рухом і механізмами, що в доступній формі знайомлять конструкторів LEGO з інженерною справою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.85 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 641 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Мотоцикл |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 349 ₴










