Відтворіть чарівну кімнату, яку може відкрити лише той, хто її потребує, з допомогою набору LEGO® Harry Potter™ «Гоґвортс: Кімната на вимогу» (76413) для дітей віком від 8 років. Він містить частину замку Гоґвортс із кубиків, яка відкривається для легкої гри. Кімната на вимогу наповнена безліччю предметів, включно з програвачем пластинок, що складається, і діадемою, а також знімною кімнатою верхнього рівня для Сірої Дами.
Культові персонажі
Оживіть сцену втечі з фільму «Гаррі Поттер і Дари Смерті — Частина 2» з допомогою п'яти мініфігурок — Гаррі Поттера, Герміони Ґрейнджер, Драко Мелфоя, Блейза Забіні й Сірої Дами, а також фігурки корнуольської ельфійки й фігурки Зложара, що складається з кубиків, і яку можна перетворити на вогняного змія. Цей набір LEGO поєднується з іншими наборами серії, щоб створити цілий замок Гоґвортс.
Новий спосіб конструювання
Завантажуйте додаток LEGO Builder і дозвольте дітям поринути в новий світ будівельних розваг, де вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Культові персонажі
Оживіть сцену втечі з фільму «Гаррі Поттер і Дари Смерті — Частина 2» з допомогою п'яти мініфігурок — Гаррі Поттера, Герміони Ґрейнджер, Драко Мелфоя, Блейза Забіні й Сірої Дами, а також фігурки корнуольської ельфійки й фігурки Зложара, що складається з кубиків, і яку можна перетворити на вогняного змія. Цей набір LEGO поєднується з іншими наборами серії, щоб створити цілий замок Гоґвортс.
Новий спосіб конструювання
Завантажуйте додаток LEGO Builder і дозвольте дітям поринути в новий світ будівельних розваг, де вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.86 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 587 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | кімната |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴





