Перед вами складний проєкт для дітей віком від 9 років, які обожнюють автомобілі для перегонів! Вони насолоджуватимуться надбанням нових навичок, збираючи всі деталі цієї моделі. Потім вони зможуть дослідити її реалістичні можливості, як-от кермове управління, капот, що відкривається, і двигун V8 з рухомими поршнями. Ця іграшкова модель також чудово виглядає як колекційний предмет інтер'єру на поличці, і стане прекрасним варіантом для будь-якого шанувальника NASCAR ушанувати своє захоплення з допомогою гри.
Унікальний досвід будування
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді, доки ви створюєте модель NASCAR Chevy Camaro. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Інженерне завдання
Складні іграшки LEGO Technic відрізняються реалістичним рухом і механізмами, що в доступній формі знайомлять конструкторів LEGO з інженерною справою.
Унікальний досвід будування
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді, доки ви створюєте модель NASCAR Chevy Camaro. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Інженерне завдання
Складні іграшки LEGO Technic відрізняються реалістичним рухом і механізмами, що в доступній формі знайомлять конструкторів LEGO з інженерною справою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.90 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 672 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴











