Збирайте друзів і родину разом із веселими будівельними розвагами, які ви знайдете всередині набору LEGO® Classic «Творча святкова коробка» (11029). Це кольорове поєднання кубиків для дітей віком від 5 років гарантує чудовий спільний ігровий досвід незалежно від нагоди.
Складайте з коробкою розваг із 900 деталей
Розділіть творчі розваги завдяки цій різнокольоровій колекції кубиків. До набору входять деталі, що згруповані в шість пакунків, кожен з яких містить кубики й зрозумілі друковані інструкції для двох простих у складанні моделей. Серед моделей є плюшевий ведмедик, клоун, єдиноріг, піньята, веселка, торт, попкорн, повітряні кульки й маленькі подарунки. Це прекрасне колективне заняття для будь-якого святкування — а після завершення, творче будівництво не повинно припинятися! Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в додатку LEGO Builder.
Чудовий набір для всієї родини
LEGO Classic для дітей віком від 5 років дарує їм натхнення та ідеї, а дорослимпрекрасну можливість розділити радість від будівництва й спостереження за важливими етапами розвитку дітей.
Складайте з коробкою розваг із 900 деталей
Розділіть творчі розваги завдяки цій різнокольоровій колекції кубиків. До набору входять деталі, що згруповані в шість пакунків, кожен з яких містить кубики й зрозумілі друковані інструкції для двох простих у складанні моделей. Серед моделей є плюшевий ведмедик, клоун, єдиноріг, піньята, веселка, торт, попкорн, повітряні кульки й маленькі подарунки. Це прекрасне колективне заняття для будь-якого святкування — а після завершення, творче будівництво не повинно припинятися! Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в додатку LEGO Builder.
Чудовий набір для всієї родини
LEGO Classic для дітей віком від 5 років дарує їм натхнення та ідеї, а дорослимпрекрасну можливість розділити радість від будівництва й спостереження за важливими етапами розвитку дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.21 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 900 шт |
| Объем | 0.0099 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Classic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴












