Діти можуть влаштувати чарівне змагання з допомогою набору LEGO® Harry Potter™ «Тричаклунський турнір: Чорне озеро» (76420). Ідеальний подарунок дітям віком від 8 років, який містить підводну сцену з аркою-руїною, двома печерами й гнучкими елементами LEGO, що створюють ефект двох плавучих мініфігурок. Також у набір входить модель пірсу з мініфігуркою, що пірнає, яку можна розташувати над підводною сценою.
Культові персонажі
Оживіть класичну сцену з частини «Гаррі Поттер і Келих вогню» з допомогою п'яти мініфігурок LEGO, включно з Гаррі Поттером у ластах і Віктором Крумом з акулячою головою, що допомагають врятувати Герміону Ґрейнджер і Рона Візлі. Шанувальників надихне на гру і мініфігурка русалки, нова фігурка ґринділів, що з'явиться у березні 2023 року, та аксесуари, як-от зябророслі, які можна використовувати у грі.
Конструювання з допомогою додатку
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати юних дослідників у інтуїтивній будівельній пригоді, даруючи можливість масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Культові персонажі
Оживіть класичну сцену з частини «Гаррі Поттер і Келих вогню» з допомогою п'яти мініфігурок LEGO, включно з Гаррі Поттером у ластах і Віктором Крумом з акулячою головою, що допомагають врятувати Герміону Ґрейнджер і Рона Візлі. Шанувальників надихне на гру і мініфігурка русалки, нова фігурка ґринділів, що з'явиться у березні 2023 року, та аксесуари, як-от зябророслі, які можна використовувати у грі.
Конструювання з допомогою додатку
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати юних дослідників у інтуїтивній будівельній пригоді, даруючи можливість масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 349 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴





