З набором від Janod купання вашого малюка перетвориться у веселу та навчальну гру! Набір складається з 26 букв і 10 цифр, виготовлений з пінопласту. Ваша дитина від 2-х років познайомиться з алфавітом і навчиться рахувати, розважаючись. Це як магія! Змочіть елементи у воді; вони плавають і прилипають до кераміки! До цього продуманого набору входить сітка для зберігання з присосками для оптимального сушіння елементів. Принесіть алфавіт і математику у ванну кімнату за допомогою цього набору з 36 предметів, виготовленого з EVA.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.26 кг |
| Вид | Набор |
| Возрастная группа | 24м+ |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Количество предметов | 36 шт. (26 букв і 10 цифр) |
| Комплектация | сітка /для зберігання з присосками для оптимального сушіння елементів |
| Материал | EVA |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Тип | цифри та літери |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴











