Це гарне дерев'яне банджо від Janod з мотивами лісових тварин підходить для маленьких ручок дітей від 3 років. Чудове банджо виконане в ніжних сучасних кольорах для того, щоб пробудити у вашої дитини інтерес до музики. Ця іграшка-імітація порадує і дітей, і батьків! Клавіші налаштування мають форму птаха, а банджо банджо покрите чудовими ілюстраціями! Зручно, що в комплекті з банджо є 3 запасні струни. Фарбування на водній основі. Дерево: сосна і фанера. Закрита кольорова коробка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | 3 запасні струни |
| Вес | 0.48 кг |
| Вид | Банджо |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 460 мм |
| Материал | дерево /сосна і фанера |
| Объем | 0.0064 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Музичний інструмент |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 279 ₴







