Готові зробити швидке сімейне селфі? Вам доведеться на мить зупинитися разом зі своїми дітьми, які зможуть робити, як дорослі, зі своєю новою, дуже реалістичною камерою! Ця імітація фотоапарата з дерева та силікону ідеально підходить для дітей віком від 18 місяців.
Це красива іграшка для раннього навчання, яка приготувала багато сюрпризів для маленьких фотографів! По-перше, кожного разу, коли малюки натискають кнопку спуску затвора, можна почути звук пострілу, як у справжньої камери! Після цього буде спалах; те, на що маленькі діти можуть звернути увагу у своїх фотосесіях! І, нарешті, діти можуть використовувати видошукач калейдоскопа, щоб відкривати різноманітні дивовижні кольори та форми, які змусять сміятися як малих, так і дорослих. Додаткова функція: камера захищена чудовою бірюзовою знімною силіконовою оболонкою, яка також дозволяє дітям краще тримати свою іграшку. Розмір камери 10,4 х 4,5 х 7,6 см. 3 батарейки LR44 (входять в комплект).
Це красива іграшка для раннього навчання, яка приготувала багато сюрпризів для маленьких фотографів! По-перше, кожного разу, коли малюки натискають кнопку спуску затвора, можна почути звук пострілу, як у справжньої камери! Після цього буде спалах; те, на що маленькі діти можуть звернути увагу у своїх фотосесіях! І, нарешті, діти можуть використовувати видошукач калейдоскопа, щоб відкривати різноманітні дивовижні кольори та форми, які змусять сміятися як малих, так і дорослих. Додаткова функція: камера захищена чудовою бірюзовою знімною силіконовою оболонкою, яка також дозволяє дітям краще тримати свою іграшку. Розмір камери 10,4 х 4,5 х 7,6 см. 3 батарейки LR44 (входять в комплект).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.25 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | на батарейках /3 батарейки LR44 (входять в комплект) |
| Категорія розвитку | візуальне сприйняття |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Рекомендований вік | від 18 місяців |
| Розміри | 10.4 х 4.5 х 7.6 см |
| Тип игрушки | фотоапарат |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴











