Чи можете ви повернути всіх дитинчат тварин на місце? Ця красива настільна або підвісна магнітна дошка складається з 40 магнітів-звіряток, які ідеально підходять для маленьких рученяток. Ваша дитина може фантазувати, придумати багато історій і навіть навчитися розпізнавати тварин завдяки навчальному плакату, що входить до комплекту. Іграшка для раннього навчання з дерева FSCTM. Магнітна іграшка для дітей від 2 років. Розмір: 42 x 0,7 x 29,7.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.89 кг |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | пам'ять |
| Количество деталей | 41 шт |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Рекомендований вік | 2+ |
| Розміри | 42 x 0.7 x 29.7 см |
| Тип игрушки | магнітна карта |
| Ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴








