Ходімо гуляти з малюком! Ця дерев’яна коляска є автентичною копією дитячої коляски та ідеально підходить для супроводу вашої дитини, коли вона вперше досліджує світ. Сумісна з ляльками зростом до 42 см (не входить у комплект), ця удавана ігрова коляска вміщує м’які іграшки або маленькі скарби малюків віком від 18 місяців. Для максимального комфорту в комплекті ковдра і подушка.
З тканинним балдахіном і ніжним м'ятним кольором ця коляска для ляльок є обов’язковою для догляду за іграшками та наслідуванням мами чи тата. Дітям потрібно просто посадити улюблену ляльку в коляску, приготувати перекус і вирушати на прогулянку! Ця дитяча коляска є прекрасним допоміжним елементом для прогулянок малюків: вона оснащена системою запобігання нахилу, яку можна зняти, коли дитині буде достатньо зручно, а її гумові колеса безшумні. Виготовлений з дерева FSC®. Ця коляска порадує малюків з багатьох причин: вони можуть імітувати дії своїх батьків або навіть використовувати її, щоб навчитися ходити!
З тканинним балдахіном і ніжним м'ятним кольором ця коляска для ляльок є обов’язковою для догляду за іграшками та наслідуванням мами чи тата. Дітям потрібно просто посадити улюблену ляльку в коляску, приготувати перекус і вирушати на прогулянку! Ця дитяча коляска є прекрасним допоміжним елементом для прогулянок малюків: вона оснащена системою запобігання нахилу, яку можна зняти, коли дитині буде достатньо зручно, а її гумові колеса безшумні. Виготовлений з дерева FSC®. Ця коляска порадує малюків з багатьох причин: вони можуть імітувати дії своїх батьків або навіть використовувати її, щоб навчитися ходити!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | ковдра |
| Вес | 5.29 кг |
| Вид | Коляска |
| Возрастная группа | 1.5+ |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 430 мм |
| Материал | дерево /гума |
| Объем | 0.0224 м3 |
| Особенности | Потрібна збірка товару |
| Пол | Девочка |
| Тема | ігри з ляльками |
| Тип | Игровой набор |
| Цвет | Мятный |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 899 ₴












