Цей дерев'яний туалетний столик від Janod дозволяє дітям від 3 років сидіти на своєму стільчику, щоб наслідувати дорослих і готуватися одночасно з ними! Цей дуже реалістични туалетний столик оснащений великим дзеркалом, щоб краще бачити себе, і ящиком для зберігання речей і маленьких секретів. Він дуже практичний, має 3 гачки для підвішування намиста та браслетів.
Кожного ранку чи вечора ваша дитина може здобути звичку розчісувати волосся перед туалетним столиком або класти свій секретний блокнот у ящик. До туалетного столика входить табурет і 10 косметичних і перукарських аксесуарів: 1 гребінець, 2 затискачі для волосся, 1 гумка для волосся, 1 флакон духів, 1 палетка для макіяжу, 1 пилочка для нігтів, 1 лак для нігтів, 2 помади. Висота стільниці: 52 см. Висота стільця: 29 см. Матеріал: дерево МДФ (розмальовані шматки), масивна деревина для натуральних ніжок (дерево з шпильок). Теплообмінний друк. Поставляється не зібраним. Закрита кольорова коробка з пластиковою ручкою.
Кожного ранку чи вечора ваша дитина може здобути звичку розчісувати волосся перед туалетним столиком або класти свій секретний блокнот у ящик. До туалетного столика входить табурет і 10 косметичних і перукарських аксесуарів: 1 гребінець, 2 затискачі для волосся, 1 гумка для волосся, 1 флакон духів, 1 палетка для макіяжу, 1 пилочка для нігтів, 1 лак для нігтів, 2 помади. Висота стільниці: 52 см. Висота стільця: 29 см. Матеріал: дерево МДФ (розмальовані шматки), масивна деревина для натуральних ніжок (дерево з шпильок). Теплообмінний друк. Поставляється не зібраним. Закрита кольорова коробка з пластиковою ручкою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.80 кг |
| Вид | Меблі для дитячої кімнати |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 420 мм |
| Количество предметов | 12 шт (столик, табурет і 10 косметичних і перукарських аксесуарів) |
| Материал | дерево /МДФ (розмальовані шматки), масивна деревина для натуральних ніжок (дерево з шпильок) |
| Объем | 0.0417 м3 |
| Особенности | Потрібна збірка товару |
| Пол | Девочка |
| Размер | 52 см висота стільниці/ 29 см висота стільця |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 620 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴










