Малюки із задоволенням складатимуть, навчатимуться та фантазуватимуть із цим барвистим набором кубиків LEGO® DUPLO®! Складання: можна зібрати 15 цікавих моделей, від квітки до гелікоптера. Навчання: про кожну модель можна розповісти багато цікавого. Фантазія: безліч історій для сюжетних ігор, у яких можливо все! І доки малюки складають, навчаються та фантазують, батьки можуть спостерігати за важливими етапами їхнього розвитку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.90 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 120 мм |
| Количество деталей | 80 шт |
| Объем | 0.0090 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴








