Настав час для чаювання! Бажаєте чашечку на сніданок чи трав’яний чай з бісквітом? З цим набором від Janod ви зможете зробити шикарну та вишукану закуску на двох! Ця удавана іграшка для дітей віком від 2 років на основі квітів абсолютно оригінальна.
Набір складається з натурального дерев’яного чайника, пофарбованого у вишукані рожеві кольори, цукорниці в тон, двох чашок, призначених для гарних повстяних чайних пакетиків, 2 чайних ложок і скибочок лимона, які вкладаються на чашки! Усі кришки знімні для додаткової реалістичності. Щоб показати ці елементи, наші маленькі сервери можуть представити чашки на 2 блюдцях і все на дерев’яному підносі, делікатно прикрашеному поетичними квітковими мотивами. 2 печива напевно стануть ласощами під час цієї короткої перерви на чай? Цей чайний сервіз чудово доповнить дитячі кухонні та кулінарні набори. Малюки також можуть грати, розвиваючи свою уяву. Виготовлено з деревини FSC®.
Набір складається з натурального дерев’яного чайника, пофарбованого у вишукані рожеві кольори, цукорниці в тон, двох чашок, призначених для гарних повстяних чайних пакетиків, 2 чайних ложок і скибочок лимона, які вкладаються на чашки! Усі кришки знімні для додаткової реалістичності. Щоб показати ці елементи, наші маленькі сервери можуть представити чашки на 2 блюдцях і все на дерев’яному підносі, делікатно прикрашеному поетичними квітковими мотивами. 2 печива напевно стануть ласощами під час цієї короткої перерви на чай? Цей чайний сервіз чудово доповнить дитячі кухонні та кулінарні набори. Малюки також можуть грати, розвиваючи свою уяву. Виготовлено з деревини FSC®.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | чайник /цукорниці в тон, двох чашок, призначених для гарних повстяних чайних пакетиків, 2 чайних ложок і скибочок лимона, які вкладаються на чашки |
| Вес | 0.59 кг |
| Вид | Чайний сервіз |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Объем | 0.0009 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴












