З гітарою від Janod ваша дитина зможе наслідувати найвідоміших музикантів. Ця красива дерев’яна гітара з 6 металевими струнами дозволить вашому починаючому музиканту відкрити для себе радість музичної імпровізації з 3-річного віку. Нехай вони відкривають для себе цю нову іграшку у своєму власному темпі, яка допоможе їм розвинути слух і дотик, а також мати місце в першому ряду для їхніх перших кроків у світ музики.
Знайдіть усі інші наші дитячі музичні інструменти з асортименту Confetti, музичні іграшки кольорів Pop N' Rock! Корпус з фанери, ручка з соснового дерева. Нетоксична фарба та шовкографія. Закрита кольорова коробка. Розмір: 53,5 x 17,5 x 6.
Знайдіть усі інші наші дитячі музичні інструменти з асортименту Confetti, музичні іграшки кольорів Pop N' Rock! Корпус з фанери, ручка з соснового дерева. Нетоксична фарба та шовкографія. Закрита кольорова коробка. Розмір: 53,5 x 17,5 x 6.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.72 кг |
| Вид | Гітара |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 570 мм |
| Материал | дерево /фанера |
| Объем | 0.0084 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 53.5 x 17.5 x 6 см |
| Тип | Музичний інструмент |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴






