Музичний інструмент дерев'яна флейта від Janod - пробуджує всі почуття та знайомить наймолодших музикантів із радощами музичної імпровізації. Вишневе дерево. Нетоксична фарба та шовкографія. Розмір: 3 x 3 x 31.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Вид | Флейта |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Материал | дерево /вишня |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 3 x 3 x 31 см |
| Тип | Музичний інструмент |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴



