Хто хоче морозива? Полуниця чи ваніль? Конус чи шоколадний лід? Нехай ваш малюк розважиться і зробить свої перші кроки з цим візком 2 в 1: він служить і прогулянковими ходунками, і візком для морозива... що може бути крутішим? Діти від 1 року зможуть пропонувати морозиво протягом дня, це хороший спосіб поспілкуватися та поділитися смачними моментами.
Завдяки 4 видам морозива кожен знайде щось для себе. Ці маленькі ласощі знайдуть своє місце в зоні зберігання в задній частині візка, другий контейнер для зберігання також доступний спереду - в нього можна помістити навіть м'яку іграшку! Автентичний візок для морозива, який ідеально підходить для розвитку уяви та моторики вашої дитини. Візок також має систему захисту від перекидання, яка запобігає перекиданню та оснащений безшумними коліщатками.
Завдяки 4 видам морозива кожен знайде щось для себе. Ці маленькі ласощі знайдуть своє місце в зоні зберігання в задній частині візка, другий контейнер для зберігання також доступний спереду - в нього можна помістити навіть м'яку іграшку! Автентичний візок для морозива, який ідеально підходить для розвитку уяви та моторики вашої дитини. Візок також має систему захисту від перекидання, яка запобігає перекиданню та оснащений безшумними коліщатками.
Завдяки новому дизайну, в якому поєднано натуральне дерево та стильні кольори, ці ходунки чудово виглядатимуть у світі малюка (і його батьків)! З цим чарівним дерев'яним прогулянковим візком літо цілий рік! Фарба на водній основі, тканинна покрівля, деревина екологічно керованих лісів, сертифікованих FSC®. Розмір: 41 x 31 x 48,5.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.68 кг |
| Вид | Толокар |
| Высота | 120 мм |
| Вік дитини від | 1го року |
| Габарити | 41 x 31 x 48.5 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 340 мм |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0184 м3 |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴












