Маленька змійка дрімає на верхівці дерева в самому серці тропічних джунглів? Приходь і допоможи їй піднятися на вершину цього дерев'яного дерева, протягнувши нитку через різні отвори! Ця дитяча гра зі шнурівкою підходить дітям від 18 місяців.
Дітлахи розвиватимуть свою дрібну моторику та концентрацію, розважаючись! Тіло змії зроблено з тканини, а її два кінці зроблені з дерева, щоб маленькі діти добре зчепили та легко шнурували. Вони маніпулюють деревом, звертають увагу на деталі та намагаються знайти виграшну комбінацію, щоб ця смішна змія досягла верхівки дерева! Завдяки м’яким фетровим листочкам ця барвиста іграшка для активного відпочинку буде добре виглядати в дитячій кімнаті та додасть нотку кольору! Ця дерев’яна іграшка виготовлена з фарби на водній основі та деревини з екологічно чистих лісів (сертифікат FSC®).
Дітлахи розвиватимуть свою дрібну моторику та концентрацію, розважаючись! Тіло змії зроблено з тканини, а її два кінці зроблені з дерева, щоб маленькі діти добре зчепили та легко шнурували. Вони маніпулюють деревом, звертають увагу на деталі та намагаються знайти виграшну комбінацію, щоб ця смішна змія досягла верхівки дерева! Завдяки м’яким фетровим листочкам ця барвиста іграшка для активного відпочинку буде добре виглядати в дитячій кімнаті та додасть нотку кольору! Ця дерев’яна іграшка виготовлена з фарби на водній основі та деревини з екологічно чистих лісів (сертифікат FSC®).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.22 кг |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика рук |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Рекомендований вік | від 18 місяців |
| Тип игрушки | розвиваюча гра |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 639 ₴








