Пориньте в тропічний ліс із цією розвиваючою іграшкою від Janod з жабеням! Малюк годинами розважатиметься, маніпулюючи цією барвистою дерев’яною петлею. Іграшка для активного відпочинку 2 в 1, ця петля також є гарною іграшкою, яку можна складати: жаба складається з 2 частин, які збираються знову і знову!
Дітям від 12 місяців буде весело ковзати по доріжці елементами: метеликами, перлами та квітами ... Всього 7 елементів. Ця дитяча іграшка ідеально підходить для дітей віком від 1 року, вони зможуть розвивати свою дрібну моторику та знайомитися з кольорами, розважаючись! Фарба на водній основі. Виготовлений з деревини, сертифікованої FSCTM.
Дітям від 12 місяців буде весело ковзати по доріжці елементами: метеликами, перлами та квітами ... Всього 7 елементів. Ця дитяча іграшка ідеально підходить для дітей віком від 1 року, вони зможуть розвивати свою дрібну моторику та знайомитися з кольорами, розважаючись! Фарба на водній основі. Виготовлений з деревини, сертифікованої FSCTM.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.25 кг |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | координація рухів |
| Количество деталей | 7 шт |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Рекомендований вік | від 12 місяців |
| Тип игрушки | розвиваюча гра |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴






