Набір LEGO® DUPLO® My First «Трактор для вирощування фруктів та овочів» (10982) пропонує безліч цікавих способів для навчання малюків. Дошкільнята приєднуються до фермера, який збирає врожай фруктів й овочів з допомогою керованого трактора й трьох причепів.
Діти віком від 1,5 року покращують свою моторику, вивчаючи, як ростуть фрукти й овочі, а також складаючи кубики, щоб «виростити» рослини. Дошкільнята можуть сортувати овочі за кольором — підібрати рослину до її причепа або використати свій творчий потенціал і самовираження, щоб змішати кольори або навіть поміняти вирази облич місцями!
Розвивальні іграшки, які роблять навчання веселим
Усі іграшки LEGO DUPLO майстерно створені з веселими історіями, яскравими кольорами, цікавими персонажами й безліччю деталей, щоб розвивати ранні навички маленьких дослідників. Цей набір сумісний з іншими іграшковими наборами серії «My First Organic», а також з усіма іншими моделями LEGO DUPLO.
Діти віком від 1,5 року покращують свою моторику, вивчаючи, як ростуть фрукти й овочі, а також складаючи кубики, щоб «виростити» рослини. Дошкільнята можуть сортувати овочі за кольором — підібрати рослину до її причепа або використати свій творчий потенціал і самовираження, щоб змішати кольори або навіть поміняти вирази облич місцями!
Розвивальні іграшки, які роблять навчання веселим
Усі іграшки LEGO DUPLO майстерно створені з веселими історіями, яскравими кольорами, цікавими персонажами й безліччю деталей, щоб розвивати ранні навички маленьких дослідників. Цей набір сумісний з іншими іграшковими наборами серії «My First Organic», а також з усіма іншими моделями LEGO DUPLO.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.53 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 19 шт |
| Объем | 0.0060 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Трактор |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴










