Надихайте будівельників-початківців віком від 5 років з набором LEGO® Classic «Творчі пастельні веселощі» (11028). Завдяки моделям, які швидко складаються, і нескінченним розвагам у вільному конструюванні, це яскраве поєднання кубиків заохочує дітей поринути в своє захоплення мистецтвом і дизайном.
Творча гра з підбору пастельних тонів
Цей універсальний конструктор містить 333 кубики різних форм, розмірів і пастельних кольорів. 18 кубиків мають виразні очі, з допомогою яких діти зможуть оживити свої творіння. До набору входять зрозумілі друковані інструкції для п'яти простих у складанні моделей: хмаринки, морозива, динозавра, кота й робота. У міру того, як зростає творча впевненість дітей, вони можуть досліджувати нескінченні можливості вільного конструювання. Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в додатку LEGO Builder.
Чудовий набір для всієї родини
LEGO Classic для дітей віком від 5 років дарує їм натхнення та ідеї, а дорослим прекрасну можливість розділити радість від будівництва й спостереження за важливими етапами розвитку дітей.
Творча гра з підбору пастельних тонів
Цей універсальний конструктор містить 333 кубики різних форм, розмірів і пастельних кольорів. 18 кубиків мають виразні очі, з допомогою яких діти зможуть оживити свої творіння. До набору входять зрозумілі друковані інструкції для п'яти простих у складанні моделей: хмаринки, морозива, динозавра, кота й робота. У міру того, як зростає творча впевненість дітей, вони можуть досліджувати нескінченні можливості вільного конструювання. Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в додатку LEGO Builder.
Чудовий набір для всієї родини
LEGO Classic для дітей віком від 5 років дарує їм натхнення та ідеї, а дорослим прекрасну можливість розділити радість від будівництва й спостереження за важливими етапами розвитку дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.47 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 333 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Classic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 759 ₴












