Гравці Minecraft віком від 8 років і старші будуть у захваті, коли отримають до рук LEGO Minecraft The Bee Cottage (21241). Ця кумедна іграшка наповнена нескінченними ігровими можливостями як усередині, так і зовні.
Повний пригод набір із зображенням знаменитих бджіл Minecraft
Гравці використовують свої творчі навички будівництва Minecraft, щоб побудувати будинок у формі бджоли. Знімний дах забезпечує легкий доступ усередину. Зовні є стільники для збирання врожаю з вулика, урожай для вирощування на фермі та ворожі моби, від яких потрібно захищатись. У набір входять ведмежа, маленьке зомбі, 3 бджоли та 1 зла бджола. Особливості включають 2 бджоли, які мчать навколо дерева одним рухом пальця. LEGO Builder пропонує додаткові цифрові розваги, а також інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель під час складання.
- Екшн Minecraft – LEGO Minecraft The Bee Cottage (21241) наповнений практичними пригодами, які виводять гравців у популярну відеогру на абсолютно новий рівень.
- Класичні персонажі. Включає ігрового персонажа Медового Ведмедя, маленького зомбі, 3 бджіл і 1 злу бджолу, а також забавні функції та аксесуари.
- Захоплюючий ігровий набір: діти збирають стільники з вулика, вирощують урожай на фермі і борються з маленьким зомбі, будуючи базу у формі бджоли для своїх пригод у Minecraft.
- Подарунок для дітей. Подаруйте цей універсальний збірний ігровий набір гравцям Minecraft у віці від 8 років та старших на день народження, свято або будь-який інший день.
- Грайте та показуйте – побудована модель має розміри більше 4 дюймів (10 см) у висоту, 5,5 дюймів (14 см) завширшки і 3 дюйми (8 см) у глибину.
- Інтерактивне цифрове будівництво – додаток LEGO Builder містить інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та обертання, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель під час складання.
- Minecraft став реальністю – набори LEGO Minecraft дають дітям новий спосіб насолодитися популярною грою з мобами, сценами та функціями, втіленими в життя за допомогою творчого підходу з кубиків LEGO.
- Гарантована якість – компоненти LEGO відповідають суворим галузевим стандартам якості, що гарантує їх узгодженість, сумісність та безперебійне з'єднання щоразу.
- Гарантія безпеки – компоненти LEGO роняють, нагрівають, роздавлюють, скручують і аналізують, щоб переконатися, що вони відповідають суворим світовим стандартам безпеки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 254 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Minecraft |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴












