Завдяки набору LEGO® Creator 3-в-1 «Екзотичний папуга» (31136) маленькі будівельники й пристрасні шанувальники тварин віком від 7 років можуть відправитися вглиб тропічного лісу в пошуках гостросюжетних історій. Набір конструктора містить барвистого папугу, який може повністю повертати своє тіло, сидячи на гілці дерева, і рухати крилами й хвостом.
Конструктори «3-в-1» для творчих розваг
З допомогою цього фантастичного набору LEGO 3-в-1 діти мають змогу створити три різні іграшкові екзотичнітварини. Вони можуть зібрати барвистого папугу, що сидить на гілці дерева, або перетворити його в пустотливу рибку, що плаває на дні моря, або зухвалу жабу, яка може рухати лапками.
Веселий електронний додаток для шанувальників LEGO®
Завантажуйте додаток LEGO Builder і поринайте в новий світ будівельних розваг, де діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Конструктори «3-в-1» для творчих розваг
З допомогою цього фантастичного набору LEGO 3-в-1 діти мають змогу створити три різні іграшкові екзотичнітварини. Вони можуть зібрати барвистого папугу, що сидить на гілці дерева, або перетворити його в пустотливу рибку, що плаває на дні моря, або зухвалу жабу, яка може рухати лапками.
Веселий електронний додаток для шанувальників LEGO®
Завантажуйте додаток LEGO Builder і поринайте в новий світ будівельних розваг, де діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 253 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴












