Переживіть захопливі моменти з культового фільму «Подвійний форсаж» завдяки цій фантастичній моделі Nissan Skyline GT-R (R34)! Ви можете складати, демонструвати й розігрувати швидкісні перегони завдяки точно деталізованій моделі серії LEGO® Speed Champions із захопливого фільму. У комплект входить мініфігурка Брайана О'Коннера, яку можна посадити на місце водія, щоб відтворити деякі з його знаменитих сцен вуличних перегонів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 319 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Speed Champions |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴











