Набір LEGO® Speed Champions Ferrari 812 Competizione (76914) передає всю міць й ефективність справжнього спортивного автомобіля обмеженої серії. Діти віком від 9 років і шанувальники автомобілів можуть вперше в житті зібрати, скласти й продемонструвати цю круту модель.
Зберіть власну модель Ferrari
Цей червоний іграшковий автомобіль Ferrari має безліч автентичних деталей: жовту смугу, що проходить через увесь автомобіль, чорну смугу на капоті, підняте заднє крило, рельєфні вихрові генератори, характерні фари й заднє світло, а також вихлопні труби. В набір також входить мініфігурка водія, яку можна посадити за кермо й розіграти захопливу гру.
Веселий цифровий додаток для шанувальників LEGO®
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Зберіть власну модель Ferrari
Цей червоний іграшковий автомобіль Ferrari має безліч автентичних деталей: жовту смугу, що проходить через увесь автомобіль, чорну смугу на капоті, підняте заднє крило, рельєфні вихрові генератори, характерні фари й заднє світло, а також вихлопні труби. В набір також входить мініфігурка водія, яку можна посадити за кермо й розіграти захопливу гру.
Веселий цифровий додаток для шанувальників LEGO®
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Speed Champions |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴











