Модель LEGO® Speed Champions Pagani Utopia (76915), що складається, блискуче передає характерний дизайн цього приголомшливого італійського гіперкара. Pagani та LEGO вперше об'єднали зусилля, і тепер шанувальники автомобілів і діти віком від 9 років можуть колекціонувати, складати й демонструвати цю неймовірну модель.
Створіть власний іграшковий автомобіль Pagani
Цей колекційний гіперкар Pagani містить багато автентичних деталей реальної версії: фірмовий центральний 4-трубний вихлоп, різкий кузов, широка передня решітка, колісні арки й двигун під склом. До набору також входить мініфігурка водія, яку саджають до кабіни, щоб розіграти перегони.
Веселий цифровий додаток для шанувальників LEGO®
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Створіть власний іграшковий автомобіль Pagani
Цей колекційний гіперкар Pagani містить багато автентичних деталей реальної версії: фірмовий центральний 4-трубний вихлоп, різкий кузов, широка передня решітка, колісні арки й двигун під склом. До набору також входить мініфігурка водія, яку саджають до кабіни, щоб розіграти перегони.
Веселий цифровий додаток для шанувальників LEGO®
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 249 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Speed Champions |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴










