Познайомте малюків із грою в покупки завдяки набору LEGO® DUPLO® My First Органічний ринок» (10983). Цей чарівний фермерський ринок дозволяє дітям відтворювати реальний світ, коли вони зважують товари на вагах, розраховуються іграшковими монетами різної вартості й забирають продукти додому в чарівній текстильній торбинці.
Розвивальні іграшки, які акцентують увагу на розвагах
Діти можуть дізнатися про рівновагу, пакуючи іграшки у вигляді редиски, полуниці, лимона й кавуна. Усі набори LEGO DUPLO створені для розвитку самовираження — у цьому наборі кожен предмет їжі має різний вираз, щоб втілити творчу гру в життя!
Практичні навчальні іграшки для малюків
Іграшки LEGO DUPLO дарують дошкільнятам безмежні можливості для розваг, самовираження та радісного навчання. Цей набір заохочує до інтерактивної гри між малюками й дорослими, коли вони перевтілюються в ролі продавця фруктів й овочів чи покупця. Набори DUPLO дозволяють батькам і малюкам розділити цінні етапи розвитку, конструюючи йграючи разом.
Розвивальні іграшки, які акцентують увагу на розвагах
Діти можуть дізнатися про рівновагу, пакуючи іграшки у вигляді редиски, полуниці, лимона й кавуна. Усі набори LEGO DUPLO створені для розвитку самовираження — у цьому наборі кожен предмет їжі має різний вираз, щоб втілити творчу гру в життя!
Практичні навчальні іграшки для малюків
Іграшки LEGO DUPLO дарують дошкільнятам безмежні можливості для розваг, самовираження та радісного навчання. Цей набір заохочує до інтерактивної гри між малюками й дорослими, коли вони перевтілюються в ролі продавця фруктів й овочів чи покупця. Набори DUPLO дозволяють батькам і малюкам розділити цінні етапи розвитку, конструюючи йграючи разом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 40 шт |
| Объем | 0.0089 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴









