Шанувальники собак і діти віком від 7 років можуть насолоджуватися розвагами із різноманітними милими породами в цьому наборі LEGO® Creator
3-в-1 «Милі собачки» (31137). До нього входить бігль, пудель і лабрадор зі рухливими головами, хвостами й вухами, а також аксесуари, як-от миска для їжі, щітка, іграшковий кролик, м'яч і повідець для вигулу собак, щоб додати веселощів до уявних дитячих сюжетів.
Ідея подарунка для шанувальників собак
Собачі пригоди триватимуть вічно, адже в цьому блискучому наборі LEGO Creator 3-в-1 можна зібрати три колекції собак. Діти можуть створити бігля, пуделя та лабрадора, перебудувати їх на мініатюрного шнауцера й мопса або перетворити на хаскі та довгошерсту таксу.
Додаток LEGO Builder
Завантажуйте додаток LEGO Builder і поринайте в новий світ будівельних розваг, де діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Ідея подарунка для шанувальників собак
Собачі пригоди триватимуть вічно, адже в цьому блискучому наборі LEGO Creator 3-в-1 можна зібрати три колекції собак. Діти можуть створити бігля, пуделя та лабрадора, перебудувати їх на мініатюрного шнауцера й мопса або перетворити на хаскі та довгошерсту таксу.
Додаток LEGO Builder
Завантажуйте додаток LEGO Builder і поринайте в новий світ будівельних розваг, де діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 475 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Животные |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 179 ₴












