CBL-H300-070 - HDMI кабель перетином 24 AWG з роз'ємами HDMI (вилка-вилка). Призначений для передавання сигналів High Speed HDMI 2.0 з роздільною здатністю до 3840х2160/60 з підтримкою ARC, 3D, HDR, Ethernet, 3D, Dolby TrueHD і DTS-HD Master Audio у відеосистемах з високою роздільною здатністю. Довжина кабелю 7,0 м.
- Підтримка CEC
- Підтримка глибини кольору до 48 біт
- Відповідність HDCP
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.77 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 380 мм |
| Додаткові характеристики | підтримка 3D + Ethernet з'єднання |
| Назначение | аудіо |
| Объем | 0.0066 м3 |
| Пропускна здатність HDMI | 18 Gbps |
| Підтримуваний дозвіл | 3840 x 2160 |
| Рабочая температура | 0 ~ 50 ° C |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | HDMI |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 796 ₴




