CBL-H600-020 - HDMI кабель перетином 30 AWG з роз'ємами HDMI (вилка-вилка). Призначений для передавання сигналів Ultra High Speed HDMI 2.1 з роздільною здатністю до 8K/120 з підтримкою ARC, HDR, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos і DTS:X Audio у відеосистемах високої роздільної здатності. Довжина кабелю 2,0 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.12 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | підтримка Dolby TrueHD |
| Назначение | аудіо |
| Объем | 0.0007 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 7680 x 4320 (8K) |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | HDMI |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 520 ₴



