Комплект настінного кріплення Orbi. Працює з усіма настільними маршрутизаторами та супутниками Orbi. Комплект настінного кріплення Orbi дозволяє стабілізувати настільні пристрої Orbi, встановлюючи їх на будь-яку вертикальну поверхню. Насолоджуйтесь меншими перешкодами сигналу, запобігаючи перекиданню або пошкодженню внаслідок розливу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Материал | пластик /промисловий |
| Объем | 0.0042 м3 |
| Розміри | 164х127х123 мм (ШхВхГ) |
| Совместимость | WiFi-системи NETGEAR Orbi /CBR40, CBK40; LBR20; RBR20, RBS20, RBK20, RBK22, RBK23; RBR40, RBS40, RBK40, RBK43; RBR50, RBS50, RBK50, RBK53, RBK53SZ; RBK352, RBK353; RBK752, RBK753; RBK852, RBK853; А також усі найновіші моделі Orbi WiFi 6&WiFi 6E сімейства |
| Тип | набір для кріплення |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 680 ₴








