Економте місце за допомогою нашого монтажного комплекту. Отримайте більше простору з нашим монтажним комплектом. Ваша сушильна машина може бути надійно встановлена над пральною машиною за допомогою нашої спеціальної захисної планки. Підходить для пральних машин з фронтальним завантаженням і сушильних машин глибиною від 47 до 60 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.48 кг |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 560 мм |
| Комплектація і сумісність | Пральні та сушильні машини Electrolux /з фронтальним завантаженням і сушильних машин глибиною від 47 до 60 см |
| Объем | 0.0323 м3 |
| Розміри | 51х61 см /ГхШ |
| Тип | для пральних машин |
| Формат | комплект для монтажу |
| Ширина | 640 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 959 ₴





