Восьмипортовий гігабітний комутатор DGS-108 для настільних ПК – це економічне мережеве рішення plug-and-play для малих та середніх підприємств, які прагнуть отримати вигоду від підвищеної пропускної спроможності Gigabit Ethernet. Комутатори оснащені вісьмома гігабітними портами, які дозволяють легко розширювати мережу та забезпечують швидкий спосіб оновлення мережі до гігабітного підключення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9000 байт |
| Інтерфейси середовища передавання | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
| Вес | 0.42 кг |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 90 мм |
| Дополнительные возможности | Режими напів- і повного дуплексу для швидкостей Ethernet/Fast Ethernet |
| Индикаторы | на пристрій /Power |
| Количество портов | 8 (10/100/1000Base-T) |
| Комутаційна матриця | 10 Гбіт/с /16 Гбіт/с |
| Матеріал корпуса | метал |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Скорость передачи данных | Ethernet: 10 Мбіт/с (напівдуплекс) / 20 Мбіт/с (повний дуплекс) |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) |
| Таблиця MAC-адрес | 2 k |
| Тип | Комутатор |
| Функции | Установка Plug-and-play |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴



