Алюмінієва клейка монтажна стрічка. Ширина 38 мм, максимальна робоча температура 75 ° С, максимально допустима температура на короткий період 150 ° С, товщина 0,06 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Devi |
| Тип | Клейкая лента |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.34 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 120 мм |
| Кількість приклеюваних сторін | одностороння |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Температура експлуатації | до 75°С |
| Толщина | 0.06 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 139 ₴




