Надійне кріплення для стіни від бренду Sonos. Забезпечує відмінний доступ до елементів управління. Дозволяє красиво сховати кабель живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sonos |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Высота | 210 мм |
| Габарити (ШxВxГ) | 134.7 х 126.35 х 134.7 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Размер | 134,7 х 126,35 х 134,7 мм |
| Совместимость | Sonos |
| Тип | Настінне кріплення |
| Цвет | Черный матовый |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 990 ₴










