MikroTik Rack-holder SR-10U - настільна стійка-тримач 19 дюймів 10U з можливістю регулювання кута нахилу і додатковим простором для укладання кабелів. Встановлюється під столом або на столі. Також можна прикріпити до задньої частини цієї міцної і легкої алюмінієвої стійки подовжувач з декількома роз'ємами. У комплект входять гвинти для 10 пристроїв, а також гайки і гвинти для кріплення самої стійки. Хоча це не революційний продукт, він може трохи полегшити життя системних адміністраторів, інженерів та тестувальників.
Сумісна з усіма пристроями MikroTik (і інших виробників!), які помістяться в стандартну 19-дюймову стійку. Але це ще не все! За допомогою невеликого набору аксесуарів K-79 можна розмістити до чотирьох маршрутизаторів RB5009UG+S+IN в одній стійці висотою 1U або в цілому до 40 маршрутизаторів.
Сумісна з усіма пристроями MikroTik (і інших виробників!), які помістяться в стандартну 19-дюймову стійку. Але це ще не все! За допомогою невеликого набору аксесуарів K-79 можна розмістити до чотирьох маршрутизаторів RB5009UG+S+IN в одній стійці висотою 1U або в цілому до 40 маршрутизаторів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.77 кг |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 520 мм |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 0.0037 м3 |
| Розміри | 318 x 511 x 507 мм |
| Тип | стійка-тримач |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 530 ₴



